mänguasjad

  • Plüüsist mänguasi, „Hiir“

   19.80 

   Selle värvilise plüüsist hiirega treenivad väikesed beebid oma motoorseid oskusi ja ruumilist mõtlemist. Erinevad plüüsvormid lummavad beebisid oma kriuksuvate, ragisevate ja praksuvate funktsioonidega. Kui beebid hiirt pööravad, vaatavad nad ennast peeglist.

  • Puidust kuubikukujuline vormidega mäng

   26.90 

   Sellel tugeval puidust kuubikul on kõigil viiel küljel spetsiaalse kujuga augud, millest mahub läbi ainult üks puitklots. See on klassikaline vormidega mäng peenmotoorika treenimiseks ja kujundite õppimiseks.

  • Puidust Järele Tõmmatav Mänguasi, „Ükssarvik Luna“

   20.90 

   See põnev järele tõmmatav mänguasi töötab ümaratel kuulratastel. Liigutatavaid detaile hoitakse koos kummiribadega. Kui ükssarvik tõmmatakse kaasa, siis kogu tema keha kõigub väikeste laste rõõmuks.

  • Puidust õppekell numbrite ja aja õppimiseks

   14.90 

   Mänguliselt kella õppimine on selle värvilise ajanäitaja abil lihtne ja väga lõbus! Numbritega puidust plaadid saab eemaldada ning siis õiged kellaajad ja kogused paika panna.

  • Puidust interaktiivne pildiraamat, „Politsei“

   14.90 

   Selle lõbusa disainiga, puidust raamatuga saavad teada politseist ning tema kohustustest ja funktsioonidest. Kaasasoleva politseiautoga saavad lapsed kurjamid kindlasti kätte. Vaata ka videot: klikka noole peale pildi nurgas!

  • Politseijaoskond koos tarvikutega

   40.80 

   See politseijaoskond pakub lapsele tõelist mängulusti. Algab metsik tagaajamine läbi lasteaia, kuid lõpuks satub röövel alati sinna, kuhu ta kuulub: vangikongi! Haarav mäng tagab põneva ja mitmekülgse mängulusti! Vaata ka videot: klikka noole peale pildi nurgas!

  • Lõbus ühendamismäng, „Lilled“

   22.80 

   Värvilist mängulusti nii suurtele kui väikestele! See 240 tükist koosnev ühendamismäng äratab igas lapses loovuse. Lakitud puidust valmistatud lillekesed saab lihtsalt kokku sobitada, et luua ainulaadseid värvilisi konstruktsioone ja fantaasiaküllaseid pilte – ja mitte ainult lilledest!

  • Puidust värviline ladumismäng, „Rakett“

   17.80 

   Erksavärvilisi rõngaid saavad kokku panna ka kõige pisemad lapsed, kes harjutavad mänguliselt oma peenmotoorikat ja koordinatsiooni.
   Neli hästi valmistatud ja armastusega maalitud rõngast ja raketi korki saab pjedestaalile laduda – tulemuseks on nunnu torn, mida saab ümber lükata!

  • Puidust tuletõrjeauto

   14.80 

   See tuletõrjeauto jõuab kiiresti sündmuskohale! See armas puidust sõiduk pakub noortele tuletõrjujatele suurt mängulusti. Liigutatav redel võimaldab tuletõrjujatel jõuda suurel kõrgusel asuvatesse kohtadesse.

  • Puidust kööginõude mängukomplekt lastele

   29.90 

   Selle tugevast puidust valmistatud värvilise nõude ja köögitarvete komplektiga pakub lapsele toidu valmistamine palju rõõmu. Eemaldatavad kööginõude kaaned on kergesti haaratavad.
   Nii saab lasteköögist ühe silmapilguga tippkoka köök, treenides samal ajal sotsiaalseid oskusi ja söögiriistade kasutamist!

  • Puidust roheline traktor

   14.80 

   Maaelu kolib selle traktoriga otse lastetuppa. Sõidukit saab kergesti läbi avade haarata ja see annab väikestele talusõidukite fännidele palju ruumi loominguliseks mängimiseks.

  • Puidust nukumööbel MAGAMISTUBA

   17.80 

   See 6-osaline komplekt on mõeldud nukkudega mängimiseks ja on valmistatud täispuidust, et tagada vastupidavus.
   Loob lapsele mängulusti nukumajas!
   Mängides äratab see komplekt lapses fantaasiaid ja treenib peenmotoorikat.

  Start typing and press Enter to search

  Sinu Ostukorv

  Ostukorvis ei ole tooteid.